CHIEFTEC Value napájací zdroj, APB-400B8, 400W, ATX-12V V.2.3 , typ PS-2 s 12 cm ventilátorom, aktívne PFC, 230 V
Formát zdroja:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pre základnú dosku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin.... viac
Bežná cena: 32.5  (-0%)
Skladom > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1022507
Kód dod.: APB-400B8
EAN: 4710713230552
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Chieftec
Popis a parametre
Formát zdroja
ATX
Konektory
PCIe 6-pin
Konektory
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pre základnú dosku
ATX 24-pin
Konektory pre základnú dosku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Efektivita zdroje
80 Plus
Modulární kabeláž
Ne
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
400