CHIEFTEC skříň Rackmount 4U ATX/mATX, UNC-409S-B-600BDF, 600W BDF-600S, černá
Chieftec UNC-409S-B + 600W ZdrojUNC-409S-B je kompaktná 4U skrinka ATX na montáž do racku s malou hĺbkou iba 482 mm, do ktorej je možné inštalovať základné dosky ATX. Robustná kvalita spracovania s 1,2 mm hrubou oceľou SECC zabezpečuje dobrú ochranu hardvéru a slúži ako spoľahlivé a flexibilné dlhodobé riešenie. K disp... viac
Dočasne nedostupné
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1022677
Kód dod.: UNC-409S-B-600BDF
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Chieftec
Popis a parametre