CHIEFTEC Compact Series/mini ITX case, IX-03B, čierna, Alu, 120W adaptér CDP-120ITX
Prevedenie skrine:Mini ITX; Farba skrine:Čierna; Počet pozícií 5.25":1; Počet pozícií 3.5" (HDD):1; Počet interných pozícií 2.5":1; Vybavenie PC skrinky:Predný Audio panel, Predný USB panel.... viac
Bežná cena: 77.38  (-0%)
Skladom 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1022437
Kód dod.: IX-03B-120W
EAN: 4710713234536
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Chieftec
Popis a parametre
Prevedenie skrine
Mini ITX
Farba skrine
Čierna
Počet pozícií 5.25"
1
Počet pozícií 3.5" (HDD)
1
Počet interných pozícií 2.5"
Vybavenie PC skrinky
Predný Audio panel
Vybavenie PC skrinky
Predný USB panel
Bočnice
Plná
Podsvícení
bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
120
Integrovaný zdroj
Ano